עורך דין וטוען רבני יצחק עמרני

ברוכים הבאים, 

משרדו של עו"ד וטו"ר יצחק עמרני, הינו משרד ייחודי ואיכותי המעניק שירות מקצועי בתחום הגירושין ודיני המשפחה. הייחודיות של משרדינו נובעת משילוב הידע והמומחיות הרבה של עורך דין וטוען רבני עמרני, הנצרך בתחום דיני המשפחה וזאת בשל אופי הערכאות השיפוטיות הדנות בנושא; מחד בית הדין הרבני - שבו נדרשת מומחיותו של הטוען הרבני  ומאידך בית המשפט לענייני משפחה - שבו נדרשת מומחיותו של עו"ד מומחה לדיני משפחה.   

עורך דין וטוען רבני -יצחק עמרני, הינו בוגר בית מדרש לדיינות, אשר הוסמך לטוען רבני ע"י  נשיא בית הדין הרבני הגדול, ומכיר היטב את דעתם ותפיסת עולמם של הדיינים בבתי הדין הרבני. בנוסף עורך דין עמרני הינו בוגר פקולטה למשפטים והוסמך כעורך דין ע"י לשכת עורכי הדין בישראל. 

משרדו של עו"ד וטו"ר יצחק עמרני, הינו משרד בוטיק העוסק בנושאי גירושין ודיני משפחה בלבד, ורכש לו שם ומוניטין בתחום זה. ברבות השנים, צבר המשרד ניסיון רב בתחום, ולזכותנו נזקפים ניצחונות משפטיים רבים, שחלקם אף תקדימים,  בתיקי גירושין קשים וסבוכים.

המשרד מעניק שירות מקיף בענייני גירושין ודיני המשפחה, לרבות - ניהול תיקי גירושין על כל גווניהם ואפיקיהם כולל ייצוג בפני בתי הדין הרבניים ברחבי הארץ.

עו"ד וטו"ר יצחק עמרני, מרגיש שליחות בעבודתו בתחום הגירושין ודיני המשפחה ורואה את טובתו של כל לקוח  באופן ספציפי ורותם את כל כוחו, מרצו ומחשבתו, למען טובת הלקוח, תוך  מתן שירות אישי , מהיר ויעיל. 

כטוען רבני המומחה לדין העברי מעניק עו"ד וטו"ר יצחק עמרני, חוות דעת בנושאים הנידונים בבית הדין הרבני, לעורכי דין לדיני משפחה.  

עו"ד יצחק עמרני הינו חבר בלשכת הטוענים הרבניים ובלשכת עורכי הדין לישראל והינו משמש כיו"ר העמותה למשפט העברי.    

 

"אני רותם את כל הידע וניסיון שצברתי, בכדי להשיג ללקוחותי את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. זאת תוך נחישות, יצירתיות ויחס אישי לכל לקוח ולקוחה." 

 יצחק עמרני

קונסול ניטור של ג'ומלה

Session

מידע פרופיל

שימוש בזיכרון

שאליתות בסיס נתונים